Orjinal Super Mario

Orjinal Super Mario

Etiketler : mario oyunları, Orjinal Mario, gerçek mario

Şu anda oynayabileceğiniz onlarca Mario oyunu olsada herkesin isteği orjinalini oynamaktır. OyunlarınıOyna.org  farkıyla sizlere orjinal Mario oyununu sunuyoruz. Hatta fazlası var eksiği yok. Oyun orjinal Mario oyunuyla bire bir dir. Ekstra canların, bölümler arası kısa yolların, büyüme mantarlarının ve yıldızların hepsi aynı yerlerinde. Tabi hatırlayabilirseniz. Oyun yüklendikten sonra ok tuşlarını kullanarak "NEW GAME" butonunun üzerine gelin ve "ENTER" tuşuna basın. Burada ok tuşlarını ve enter tuşlarını kullanmazsanız mause ile oyuna başlayamazsınız. 

 

Karakter bölümde altı farklı karakter bulunmakta. Bunlarda biride Mario. Eğer Mario'yu seçerseniz orjinal Mario oyunun aynısını oynayabilirsiniz. Fakat diğer karekterleri seçerseniz oyunu daha zevkli hale getirebilirsiniz. Çünkü her karakterin farklı özellkleri bulunmakta. Ayrıca bölüm geçişlerinde karakter değiştirebilirsiniz. Karakter değiştirdikten sonra önceki bölümde oynadığınız karakter hangi durumdaysa öyle kalır. Yani mantar alıp karakterinizi büyüttüyseniz o karaktari daha sonraki kullanımlardada büyük olarak kullanabilirsiniz.

 

Sevdiğiniz oyunları oynamak ve daha fazlasına ulaşmak için sitemizi incelemeyi unutmayınız. İyi eğlenceler..

Oyunu Oyna!
Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi
  • Ziyaretçi Ziyaretçi

    kardeşim merhaba ben şu oyunu başka sitede bulamadım mario'nun buu versiyonunu yeğenlerim tutturdu mario aç bize diye yalnız burda buldum. teşekkürler

    Cevapla
    Kötü (2)
    2014-09-13 02:12:18